MK Mohelnice

Nejlevnější ubytování v penzionech v Mohelnici a Lošticích

Ubytování Mohelnice

PENZION MK Mohelnice nabízí nejlevnější ubytování v historickém centru Mohelnice 50m od náměstí Svobody, vhodné pro firemní účely.
V 2-6ti lůžkových samostatných garsonkách s kuchyňkou a koupelnou TV,MT a Wifi. Součástí objektu je dvůr s 5-ti parkovacími místy pro os. automobily, pergola se zahradním nábytkem.

Vstup

Samostatné garsonky č. 2 a ­3

Samostatná garsonka č.3 se nachází v 1. poschodí je třílůžková s kuchyňkou WC a sprchou.

Další garsonka č. 2 je šestilůžková, se samostatným soc. zařízením a kuchyňkou.Na každém pokoji je TV s možností připojení na internet. V kuchyňce MT, minikuchyňka, lednice s mražákem, nádobí, příbory a domácí telefon.K dispozici jsou i pračky v obou garsonkách, garsonky jsou po celkové rekonstrukci.

 

Garsonka č. 4

Nachází se rovněž v 1. poschodí je vybavena internetem a TV. Kuchyňka má minikuchyňku s ledničkou, MT, nádobí a příbory. Součástí je sprchový kout s umyvadlem a samostatné WC.

 

Podkroví č. 5

Podkrovní byt má TV , možnost připojení na internet, domácí telefon, součástí bytu je kuchyňka s MT, lednice, el. sporák s troubou, nádobí a příbory. Samostatná koupelna s vanou, umyvadlem a WC a pračkou.

 

Garsonka č. 6

Je dvoulůžková, zařízená stylovým nábytkem a doplňky, minikuchyňkou, nádobím, MT, televizí, internetem. Součástí samostatné WC, pračka, sprchový kout a umyvadlo. Nachází se v přízemí, vchod z Lékárnické ulice.

 

Garsonka č. 7

Je v přízemí se třemi lůžky, minikuchyňkou, sprchou, umyvadlem a samostatným WC. K dispozici je MT, TV a internet. Vchod je z Lékárnické ulice.